Ośrodek Twórczej Psychoedukacji DAMB

pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w

naszym nowym projekcie, jakim jest

„Konferencja Rodzinna- Kultura Kreatywności KREOgeneracja 2013”.

Konferencja odbędzie się w dniu 13 października 2013 roku na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.

Udział w konferencji jest bezpłatny tylko po wcześniejszej rejestracji.

Konferencja Rodzinna – Kultura Kreatywności „KREOgeneracja  2013” skierowana jest do rodziców, dzieci i młodzieży, studentów,  trenerów kreatywności oraz  osób aktywnych zawodowo zainteresowanych twórczym rozwojem.

Ideą przewodnią konferencji jest ukazanie procesów budowania kultury kreatywności, które w głównej mierze opierają się na życiu rodzinnym. Naszym celem jest propagowanie twórczego stylu życia. Pragniemy zainspirować rodziny, do rozpalania w sobie nawzajem iskry innowacyjności.

Konferencja składać się będzie z części wykładowej (prowadzonej m.in. przez pracowników  Wydziału Nauk Społecznych UG i psychologów z Ośrodka DAMB),  panelu dyskusyjnego, warsztatów kreatywności dla rodziców, studentów, dzieci i młodzieży  oraz  międzypokoleniowych warsztatów twórczości.

Po zakończeniu części warsztatowej konferencji będzie przyznana nagroda „KREOGENERACJE 2013” Dwie rodziny, (wybrane przez komisję z UG i Ośrodka Damb) staną na „Ringu Kreatywności” i stoczą „twórczy pojedynek”. A poprowadzi go nietuzinkowy konferansjer i mistrz improwizacj:

Wojciech Tremiszewski z Kabaretu LIMO

Innowacyjną formą naszej konferencji jest możliwość udziału w niej całej rodziny. Dzieci, młodzież, rodzice oraz studenci mają swój indywidualny program, ale mogą także uczestniczyć  w warsztatach międzypokoleniowych.

Organizatorzy:

Koordynatorzy konferencji
Dorota Hazuka-Furgalska, Karolina Lipińska
tel. 607 37 81 81, e-mail:konferencja@damb.org

Koordynator ds. promocji i kontaktu z mediami
Jakub Suchecki tel. 601 383 083

Koordynator ds. naukowych
Andrzej Nowak tel. 509 99 11 09

Nasz sponsor:

  • Regulamin konferencji
  • Program konferencji
  • Nominacje do nagrody Kreogeneracje 2013
  • Rejestracja