damb1Logo socjokolektivUG

III Ogólnopolska Rodzinna Konferencja

KREOgeneracja 2015

Zdolni & kreatywni… i co dalej?”

Po zeszłorocznym ogromnym sukcesie nadchodzi kolejna – 3 edycja KREOgeneracji, którą planujemy na 20 czerwca 2015 roku pod nazwą:

Zdolni&kreatywni…i co dalej?”.

Ideą tego wydarzenia będzie ukazanie jak doskonalenie talentów i zdolności wpłynęło i cały czas wpływa na losy młodych ludzi. W poprzednich edycjach KREOgeneracji skupialiśmy się na sposobach odkrywania i pracy służącej rozwijaniu kreatywności, natomiast tegoroczna konferencja ukaże nam konkretne efekty pracy ze zdolnymi.

Z okazji 20 lat istnienia Ośrodka Twórczej Psychoedukacji DAMB zapraszamy Państwa oraz wszystkich absolwentów do przestrzeni, w której każdy będzie miał okazję wspólnie inspirować się tym, jak towarzyszyć młodym ludziom na szlaku wyzwań, które stają przed nimi na co dzień. W tym celu zaplanowaliśmy dla Państwa wyjątkowe spotkanie z osobami, które pozwoliły w swoim życiu poprowadzić się pasji.

Organizatorami przedsięwzięcia jest Ośrodek Twórczej Psychoedukacji DAMB i Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego – Koło Naukowe Socjokolektiv.

Wydarzenie to skierowane jest do rodziców, nauczycieli, studentów, dzieci, młodzieży, zdolnych absolwentów Ośrodka DAMB, z których wielu żyje z pasją i odnosi w życiu sukcesy i każdego, kto pragnie znaleźć w sobie odwagę do kierowania się marzeniami w kształtowaniu samego siebie.

Proponujemy Państwu warsztaty dla nauczycieli i studentów, panel dyskusyjny dla rodziców, nauczycieli i młodzieży oraz cieszący się dużym zainteresowaniem warsztat międzypokoleniowy.

Dla dzieci przygotowaliśmy „Strefy kreatywnych działań”, podczas których, wraz z Polską Akademią Dzieci, EduParkiem oraz członkami Odysei Umysłu, zabierzemy małych odkrywców w podróż ku ich marzeniom, dając możliwość doświadczania różnorodnych sposobów realizowania swych zdolności i pasji.

Całość dnia zwieńczy doskonała zabawa jaką jest „Ring Kreatywności”. Kolejny raz na ringu staną nominowani przez dzieci i młodzież nauczyciele, którzy w swej codziennej pracy zarażają pasją, inspirują, stawiają wyzwania i pobudzają do myślenia. Jeden z nich głosami widowni zdobędzie tytuł „Kreatywny Nauczyciel”.

Patronat Honorowy nad KREOgeneracją objęli : Ministerstwo Edukacji Narodowej, Prezydent Miasta Gdańska i Marszałek Województwa Pomorskiego.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy jedynie zarejestrować się na stronie www.damb.org.

Serdecznie zapraszamy!!!

11215235_1131988880161612_1829998366_o