żyrafa

wf2016_logoWorld Finals 2016 Iowa State University, Ames IO

I miejsce – Złoty medal i Nagroda Ranatra Fusca

Problem nr 1 „Nowe życie rzeczy” (eng. „No-Cycle Recycle”)
Grupa Wiekowa II
Trenerzy: Dorota Hazuka-Furgalska, Paweł Romanowski, Rafał Stencel
Skład: Hanna Golańska, Kinga Marszałkowska, Ada Pleszewska, Marek Kudła, Przemek Kvapil, Wiktor Sawaryn, Julian Zdunek


World Finals 2015 Michigan State University, East Lansing MI

I miejsce – Złoty medal

Problem nr 3 „Gra z puszka Pandory” (eng. „Pandora’s Box”)
Grupa Wiekowa IV
Trener: Wiktor Sieklicki
Skład: Grocholski Szymon, Lipinska Karolina, Olszewska Eliza, Orzołek Anna, Szczesniak Alicja oraz Chrobok Mateusz i Zaleski Mateusz

 


World Finals 2014 Iowa State University, Ames IO

I miejsce – Złoty medal

Problem nr 1 „Odjazdowy Egzamin” (eng. „Driver’s Test”)
Grupa Wiekowa III
Trener: Dorota Hazuka-Furgalska
Skład:Magdalena Wasiukiewicz, Szymon Bieńkowski, Tomasz Skoczylas, Rafał Stencel, Ignacy Urbańczyk, Mikołaj Urbański, Franek Wojciechowicz

II miejsce – Srebrny medal

Problem nr 2 „Strachy na Lachy” (eng. „Not-so Haunted House”)
Grupa Wiekowa III
Trenerzy: Anna Orzołek, Marcin Foppke
Skład: Julia Wielka, Izabela Kolmetz, Zuzia Ligier, Mateusz Skrzyński, Paweł Zachariasz, Daniel Kolmetz, Julian Orkisz

 


World Finals 2013 Michigan State University, East Lansing MI

II miejsce – Srebrny medal

Problem nr 1 „Zwierzaki Składaki” (eng. „The Pet Project”)
Grupa Wiekowa III
Trenerzy: Dorota Hazuka-Furgalska, Szymon Grocholski,Paweł Romanowski
Skład: Magdalena Wasiukiewicz,Karolina Cichon, Tomasz Skoczylas, Rafał Stencel, Ignacy Urbańczyk, Mikołaj Urbański, Franek Wojciechowicz

 

III miejsce – Brązowy medal

Problem nr 2 „Emailowe Impresje” (eng. „The Email Must Go Through”)
Grupa Wiekowa III
Trenerzy: Anna Orzołek, Marcin Foppke
Skład: Julia Wielka, Izabela Kolmetz, Zuzia Ligier, Julian Orkisz, Mateusz Skrzyński, Daniel Kolmetz, Kacper Luty

 


World Finals 2011 Maryland State University, College Park MD

Nagroda Ranatra Fusca

Problem nr 1 „Chwila dla Myszomobila” (eng. ”Extreme Mousemobiles”)
Grupa Wiekowa II
Trenerzy: DorotaHazuka- Furgalska, Szymon Grocholski
Skład: Magdalena Wasiukiewicz, Maksymilian Kozłowski, Piotr Polakiewicz, Tomasz Skoczylas, Rafał Stencel, Ignacy Urbańczyk, Michał Zydek

 


World Finals 2010 Michigan State University, East Lansing MI

I miejsce – Złoty medal

Problem nr 2 „Latanie jest w planie” (eng. „Return to The Gift of Flight”)
Grupa Wiekowa III
Trenerzy: Dorota Hazuka-Furgalska, Paweł Romanowski
Skład: Szymon Grocholski, Julian Kowalski, Jan Kwapisiewicz, Krzysztof Kwapisiewicz, Marcin Lipka, Michał Salamucha


 World Finals 2009 Iowa State University, Ames IO

II miejsce – Srebrny medal

Problem nr 2 „Prawie jak Zwierzę” (eng. ”Teach Yer Creature”)
Grupa Wiekowa III
Trenerzy: DorotaHazuka- Furgalska, Wojciech Warszycki, Paweł Romanowski
Skład: Anna Orzołek, Szymon Grocholski, Julian Kowalski, Krzysztof Kwapisiewicz, Maciej Olszak, Paweł Radwański, Bartłomiej Wiśniewski


World Finals 2008 University of Maryland, College Park, Washington DC

II miejsce – Srebrny medal i Nagroda Ranatra Fusca

Problem 2 „Było nie było Dinozaury” (eng. ”DinoStories”)
Grupa Wiekowa III
Trenerzy: Dorota Hazuka-Furgalska, Wojciech Warszycki
Skład: Małgorzata Liszewska, Oskar Demczyna, Szymon Grocholski, Julian Kowalski, Krzysztof Kwapisiewicz, Łukasz Machtelewski, Maciej Żelaznowski

III miejsce – Brązowy medal

Problem nr 3 „Na luzie o muzie” (eng.”The Wonderful Muses”)
Grupa Wiekowa II
Trenerzy: Marcin Foppke, Andrzej Nowak
Skład: Karolina Dudzińska, Karolina Lipińska, Monika Lewańczyk, Iga Widłak, Mateusz Cetner, Mateusz Zaleski, Rafał Baran

 


World Finals 2007 Michigan State University, East Lansing MI

 

 

I miejsce – Złoty medal

Problem nr 1 „Znaczy się Pojazd” (eng.”Tag’em”)
Grupa Wiekowa III
Trenerzy: Dorota Hazuka- Furgalska, Marcin Moroz
Skład: Emilia Sączyńska, Kasia Szczepaniak, Szymon Grocholski, Maciej Kammer, Julian Kowalski, Wojciech Warszycki, Jakub Wyrwicki

 

 

I miejsce- Złoty medal

Problem nr 3 „W osiem minut dookoła Świata” (eng. ”Around The World in 8 minutes”)
Grupa Wiekowa II
Trenerzy: Joanna Komenda, Ula Walc
Skład: Ewa Gradkowska, Ola Liszewska, Ola Woźna, Jan Czerwonka, Nikos Kotowicz, Jakub Nadzieja, Lewis Wasilewski

 

 

II miejsce – Srebrny medal

Problem nr 2 „Mniej więcej opowieści” (eng.”The Large And Small Of It” )
Grupa Wiekowa III
Trener: Anna Kucharska
Skład: Dagmara Pierzgalska, Atena Kotowicz, Lila Shally-Kacprzak

 

 

II miejsce – Srebrny medal

Problem nr 5 „Przecież to robię z myślą o Tobie” (eng. ”I’m Only Thinking Of You!”)
Grupa Wiekowa II
Trenerzy: Ania Kucharska, Zuzanna Woźniak
Skład: Juilita Filipczyk, Katarzyna Formańska, Róża Kaczorowska, Oskar Demczyna, Rafał, Paweł Krzesiński

 

 


World Finals 2006 Iowa State University, Ames IO

II miejsce – Srebrny medal

Problem nr 2 „Ziom prosto z Dżungli” (eng.”Jungle Bloke”)
Grupa wiekowa II
Trenerzy: Dorota Furgalska, Joanna Komenda
Skład: Agnieszka Magnowska, Ola Brzezińska, Asia Niechwiadowicz, Jan Czerwonka, Krzysztof Kwapisiewicz, Stefan Perzyna, Maciej Żelaznowski,

 

III miejsce – Brązowy medal

Problem nr 3 „Chwile nad Nilem” (eng.”Ancient Egypt”)
Grupa Wiekowa III
Trenerzy: Dorota Hazuka- Furgalska, Barbara Secke
Skład: Kasia Szczepaniak, Szymon Grocholski, Bolesław Skokowski, Wojciech Warszycki, Mateusz Wolski, Jakub Wyrwicki, Maciej Żurawek

 


World Finals 2005 University of Colorado at Boulder, Boulder AZ

III miejsce – Brązowy medal

Problem nr 5 „Humoriada” (eng. ”Laugh-a-thon”)
Trenerzy: Monika Stępka, Mateusz Plata


World Finals 2003 Iowa State University, Ames IO

I miejsce – Złoty medal i Nagroda Ranatra Fusca

Problem nr 1 „Widziane z góry” (eng. ”A Scene from above”)
Grupa wiekowa IV
Trenerzy: Dorota Hazuka-Furgalska, Barbara Secke

I miejsce – Złoty medal

Problem nr 2 „Sztuczna Inteligencja” (eng. ”The know it all”)
Grupa wiekowa III
Trenerzy: Dorota Hazuka-Furgalska, Barbara Secke


World Finals 2001 University of Maryland College Park, Washington DC

I miejsce – Złoty medal

Problem nr 3 „Dzikie Uskrzydlone Cuda” (eng. ”Wild.Winged.Wonders”)
Grupa wiekowa III
Trenerzy: Dorota Hazuka-Furgalska, Barbara Secke