Szymon On 23 października 2013

„Aby obudzić siły twórcze, trzeba rozwinąć dziecięcą skłonność do zabawy”

pod takim mottem Alberta Einseina 13 października 2013 roku odbyła się nasza pierwsza Rodzinna Konferencja – Kultura Kreatywności „KREOgeneracja 2013”, którą organizowaliśmy wraz z Wydziałem Nauk Społecznych Uniwersytety Gdańskiego.

Zainteresowanie konferencją przeszło nasze najśmielsze oczekiwania…W przedsięwzięciu wzięło udział 150 osób: dzieci, młodzież, studenci  UG oraz rodzice. Począwszy od czerwca sztab czterdziestu wolontariuszy pracował na ten efekt! Stworzyliśmy razem całą podstawę profesjonalnej konferencji, chociaż robiliśmy to po raz pierwszy! Atmosfera jaka panowała na tej niecodziennej konferencji napawała optymizmem wszystkich w niej uczestniczących- dzieci i młodzież, rodziców, wolnych słuchaczy, wolontariuszy oraz organizatorów. W przedsięwzięciu wzięło udział 150 osób: dzieci, młodzież, studenci  UG oraz rodzice.

Wszyscy się na pewno zgodzą, że nie była to zwyczajna konferencja naukowa, lecz oryginalne i niepowtarzalne wydarzenie, które miało zainspirować rodziny do rozpalania w sobie „iskry kreatywności.

Rodzina, która wygrała na naszym ringu kreatywności to rodzina Stencel! Jest ona pierwszym laureatem naszej nagrody „Kreogeneracje”. Na pamiątkę rodzina otrzymała oryginalną i symboliczną statuetkę „Kreogenereacji” oraz aparat fotograficzny!SONY DSC

W przedsięwzięciu wzięło udział 150 osób: dzieci, młodzież, studenci  UG oraz rodzice.

Zobacz zdjęcia z KREOgeneracji 2013!!!

Z tego miejsca chcieliśmy serdecznie serdecznie podziękować:

Patronom Honorowym oraz Patronowi medialnemu


sponsorom konferencji

naszemu konferansjerowi od zadań specjalnych
Wojciechowi Tremiszewskiemu

wszystkim wolontariuszom!

a przede wszystkim rodzicom, dzieciom i młodzieży za uczestniczenie w konferencji!

Bez Was wszystkich nie byłaby ona możliwa!

Dziękujemy! i do zobaczenia na „KREOgeneracji 2014”

Categories: Aktualności

Zostaw odpowiedź